نوبت دهی

نظر بیماران

خانم ناهید گودرزی میگوید :

بنام خدا
من ناهید گودرزی هستم که در اثر حادثه ای مفصل هیپ راستم شکست اما بعد از عمل جراحی متاسفانه مفصلم تحلیل رفت و از همان موقع بود که دردهایم و مشکلاتم شروع شد. درد اجازه خیلی چیزها را از من گرفته بود. کارهایی از قبیل راه رفتن، نشستن، ایستادن، کارکردن و حتی خوابیدن و استراحت کردن.

گاهی از شدت درد ساعت ها گریه میکردم و از همه بدتر افکار و احساساتی مایوس کننده بود که وضع را بدتر کرده بود. خدایا از این پس تکلیف شوهر و بچه هایم چه خواهد بود؟ آیا تا وقتی که زنده ام باید با همین درد و احساسات زندگی کنم و با آنها کنار بیایم؟ این بود که تنها کاری جز دعا کردن خودم و شوهرم در مقابلم چیز دیگری قرار نداشت و

و سرانجام خداوند ندای ما را شنید و اشکهایمان را دید و آقای دکتر منصوری را وسیله ای برای انجام خواست و اراده اش قرار داد و ایشان را انتخاب کرد تا خواست و اراده خودش را به انجام رساند و ایشان مرا عمل کردند و در لگن من پروتز قرار دادند.

الان هم دیگر از آن دردها و گریه ها خبری نیست، راحت راه میروم، میدوم، دوچرخه سواری میکنم، پنجاه تا پله را به راحتی بالا میروم، رانندگی میکنم، حتی کار میکنم. ساعتها در بازار با پای پیاده مشغول خرید هستم، و خیلی کارهای دیگر و زندگیم از آن یاس و ناامیدی به امید و خوشحالی و … مبدل شده.

و در خاتمه تمام اینها را مدیون خداوند و سپس آقای دکتر مهرداد منصوری هستم و تا روزی که زنده ام هر روز میگویم خدایا هرچه که آقای دکتر منصوری از تو میخواهد به او عطا کن.

………………………………………………………………………….

آقای حکمت الله رحمانی میگوید :

به نام خدا
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر منصوری

لازم میدانم قبلا از زحمات شما تقدیر و تشکر نمایم که زندگی دوباره به من بخشیدید.

اینجانب قبل از عمل از فرط درد لگن از زندگی کردن پشیمان شده بودم و از زنده ماندنم پشیمان. احساس شادی در من مرده بود. آدمی بودم که خانه نشین شده بودم و همه اش با حسرت زندگی میکردم ولی بعد از عمل زندگی برایم لذت بخش شده. احساس جوانی و زنده بودن میکنم. دوباره به جامعه بازگشته ام و روزی نیست که شما را دعا نکنم.

هر موقع که از جلوی بیمارستان رد میشوم دعا میکنم که دکتر منصوری و تمام دکترهای زحمت کشی که در بیمارستان به بیماران خدمت میکنند سرزنده و شاد باشند.

با تشکر

……………………………………………………………………….

خانم هاجر حقی میگوید :

با سلام
قابل توجه بیمارانی که مانند من از درد لگن زجر میکشند و برای عمل اقدام میکنند. من هاجر حقی مدت دو سال بود که درد میکشیدم و نمیتوانستم راه بروم. داوطلبانه برای عمل خدمت آقای دکتر مهرداد منصوری رسیدم و تحت مداوای ایشان قرار گرفتم.

امروز 19 روز است که عمل کرده ام. نه تنها از درد اثری نیست بلکه میتوانم راه هم بروم. خدا را شکر میکنم که پزشک معالجم را به درستی انتخاب کرده ام و به شما هم توصیه میکنم که از دانش این آقای دکتر بهره بگیرید.

با آرزوی سلامیت و طول عمر برای دکتر مهرداد منصوری

………………………………………………………………………

آقای عبدالرحمن حدادیان میگوید :

قبل از عمل جراحی

من درد شدیدی در لگن و ستون فقرات داشتم که با مالش روغن و قرص برطرف نمیشد. گاهی با یوگا و موسیقی به طور موقت کاهش میافت. نشستن نیم ساعت الی یک ساعت و سپس برخاستن با درد شدیدی همراه بود. پیاده روی من محدود و در فصل سرما با درد همراه بود و من دچار انزوای کامل بودم.

پس از عمل جراحی تعویض مفصل لگن

درد لگن و ستون فقرات و زانوی من برطرف شد. حالا میتوانم چند ساعت روی صندلی بنشینم و کار فکری کنم بدون اینکه درد داشته باشم. پیاده روی ملایم و طولانی مدت بدون احساس آرتروز دارم. فعالیت فکری من قبل از عمل دو ساعت الی چهار ساعت بود و پس از عمل هشت الی دوازده ساعت شد. الان میتوانم بدون درد بدنی بخوابم. الان هیچ نیازی به مصرف دارو یا روغن ندارم و مهمتر از آن میتوانم کفش طبیعی بپوشم.

قبل از عمل اقدام به خودکشی کردم و پس از عمل امید جای آن را گرفته است.

در پایان لازم میدانم از آقای دکتر مهرداد منصوری و همکاران که امید تازه ای به زندگی برای این جانب به وجود آوردند صادقانه و صمیمانه سپاس گزاری نمایم.

…………………………………………………………..

آقای محمد کریم دشتی میگوید :

بسمه تعالی

آقای دکتر منصوری سلام

بنده محمد کریم دشتی ساکن تکاب آذربایجان غربی هستم. قبل از عمل جراحی مفصل سمت چپ لگن من بسیار درد شدیدی داشت و حتی با عصای دستی نمیتوانستم راه بروم و درد مفصل رانم حتی به زانوی چپ میزد و درد تمام بدنم را گرفته بود و بعضی مواقع از شدت درد گریه میکردم و راه رفتنم خیلی کند شده بود.

بعد از عمل جراحی راه رفتنم بسیار خوب شده و از عمل جراحی تعویض مفصل بسیار بسیار راضی هستم و بنده بطور شبانه روز از دکترم آقای مهرداد منصوری رضایت دارم و دعای خیر برای ایشان دارم و بنده محمد کریم دشتی شغل کشاورزی در دست دارم و حتی کار کشاورزی را به خوبی انجام میدهم.

از نظر راه رفتن و نشستن و خوابیدن هیچ مشکلی ندارم و از درگاه خداوند متعال خواستارم که دکترم آقای منصوری همیشه شاد و خرم و تنی سالم و در زندگی همیشه موفق و شادمان باشند.

 …………………………………………………………..

خانم پریوش عباسی میگوید :

قبل از عمل جراحی وضعیت من بصورت زیر بود

  • درد شدیدی در ناحیه لگن داشتم
  • هنگام راه رفتن مشکل داشتم
  • نمیتوانستم درست بنشینم
  • برای نشستن همیشه مشکل داشتم

بعد از عمل جراحی تعویض مفصل ران

  • کوتاهی پایم برطرف شد
  • دردی که توی لگن بود دیگه ندارم
  • مشکلی برای راه رفتن ندارم
  • دیگه میتونم درست بشینم