نوبت دهی

با این شرایط اصلا چه نیازی به ویزیت حضوری هست

بنا به دلایل زیر مشاوره تلفنی با دکتر منصوری را اکیدا به شما توصیه میکنم.

  • در هر نقطه ای باشید شما این مزیت را بدست میاورید که با یکی از متبحرترین استادان ارتوپدی در کشور بصورت مستقیم و تلفنی صحبت کرده و هر سوالی از ایشان دارید بپرسید و پاسخ علمی سوال خود را بشنوید.
  • اصلا لازم نیست برای ویزیت پزشک از خانه خود بیرون بیائید.
  • در این روش هزینه شما به مراتب کمتر از مراجعه مستقیم به دکتر و ویزیت حضوری است. شما هزینه ای بابت رفت و آمد نمیدهید. بخصوص اگر از شهر دیگری به تهران میایید هزینه رفت و آمد شما ممکن است ده برابر هزینه ویزیت باشد.
  • در این روش وقت با ارزش شما از بین نمیرود. نیازی به نوبت گرفتن از قبل برای ویزیت نیست. نیازی به معطل شدن تا روز ویزیت و معطل شدن در مطب هم نیست. اگر از راه دور میایید اصلا لازم نیست وقتتان را صرف کنید و تا مطب بیائید. بخصوص اگر از شهر دیگری میایید ممکن است برای یک ویزیت یکی دو روز از وقت شما از بین برود.

مشکل حدود نود درصد مردم با همین روش و بدون مراجعه مستقیم حل میشود. واقعا من متوجه نمیشوم وقتی این روش هست اصلا چرا کسی باید بصوت حضوری به دکتر مراجعه کند.

********************

شما ابتدا یک پیام از طریق واتساپ برای من (من منشی دکتر منصوری هستم) ارسال میکنید و درخواست مشاوره را مطرح میکنید. هزینه مشاوره همان هزینه ویزیت است. من شما را برای ارسال هزینه ویزیت راهنمایی میکنم. شماره واتساپ من 09363609471 است. لطفا تماس تلفنی نگیرید چون پاسخ داده نمیشود.

بعد از آن در همان واتساپ سوال خود را بصورت کامل مینویسید یا اگر تمایل دارید voice میگذارید (صدای خود را ضبط کرده و ارسال میکنید). اگر از قبل هر گونه مدارک پزشکی مانند عکس، ام آر آی، یا آزمایش دارید از آنها با موبایل عکس گرفته و از همان طریق واتساپ میفرستید (دقت کنید کیفیت عکسی که با موبایل میگیرید خوب باشد. در اینجا روش کامل و دقیق گرفتن یک عکس خوب با موبایل نوشته شده است) شما حتی میتوانید از محلی که مشکل دارد عکس یا فیلم بگیرید و از طریق همان واتساپ برای من بفرستید.

من تمام نوشته ها و مدارک شما را برای دکتر منصوری میفرستم و ایشان پس از بررسی آنها در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی میکند. این زمان از 24 ساعت بیشتر نمیشود.

********************

از هر ده نفری که با دکتر مشاوره تلفنی میدهند فقط یک نفر ممکن است بعد از مشاوره نیاز به مراجعه و ویزیت حضوری داشته باشد. مشکل نه نفر دیگر با همان مشاوره حل میشود.

پس بعد از مشاوره ممکن است دکتر از شما بخواهد یک بار به مطب مراجعه کنید. مانند موارد زیر

  • اگر بعد از مشاوره دکتر تشخیص دهد شما نیاز به جراحی دارید باید یک بار قبل از جراحی معاینه شوید
  • اگر نیاز به دستور کتبی پزشک برای دریافت داروی خاص یا انجام تصویربرداری یا بستری شدن در بیمارستان دارید باید مراجعه حضوری کنید