نوبت دهی

ضوابط سایت

قوانین سایت و خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران
سایت ایران ارتوپد، حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها پایبند است.

ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) خود را در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و سایرین مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سایت، اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یاحقوقی ثالث قرار نخواهد داد. اطلاعات شخصی هویتی که شما از خودتان در اختیار ما قرار میدهید به هیچ وجه در سایت نشان داده نمیشود مگر با رضایت شخص شما. هر وقت هم که مایل بودید میتوانید خواستار حذف قسمتی یا تمامی اطلاعات راجع به خود در وب سایت شوید.

 

با ورود به صفحات سایت شما موافقت خود را با شرایط ذیل اعلام می کنید. اگر چنانچه با این قوانین موافق نمی باشید، لطفا توجه داشته باشید که مجاز به استفاده از این سایت نمی باشید و به شما پیشنهاد می کنیم که هر جا که امکان پذیر بود،‌ از سیستم خارج شوید،‌
سایت این حق را مطلقاً به صلاحدید خود و به تنهایی برای خود محفوظ می داند که بدون هیچ هشدار یا اعلان قبلی، قوانین و خط مشی حریم خصوصی خود را تغییر دهد. شما موافقید که بعد از انجام این تغییرات، استفاده مستمر تان از این سایت تایید مثبت شما در مورد تغییرات بوجود آمده بوده و نشانه موافقت شما برای همراهی با این تغییرات است. به شما توصیه و پیشنهاد می کنیم که این صفحه وب را برای مرور قوانین و خط مشی حریم خصوصی سایت بطور مرتب ملاحظه کنید. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه ای است که در سایت موجود است.
مقررات

این سایت، سایتی آموزشی در زمینه بیماریهای استخوان و مفاصل است و قوانین حاکم بر آن به شرح زیر میباشد:
۱- با ارسال اطلاعات بر روی سرورهای ما به عنوان مثال از طریق ایمیل و یا صفحات وب سایت شما موافقت خود را اعلام می کنید که: الف- این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب برای عموم نمی باشد؛ ب- شما حتما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هر گونه ویروس و یا ویژگی های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات انجام می دهید؛ ج- شما صاحب این اطلاعات و دارای حق استفاده نامحدود از این اطلاعات می باشید و سایت ایران ارتوپد می تواند این مطالب را رایگان و یا با تغییر بدون هیچ محدودیت و مسئولیتی انتشار دهد د- شما هیچ اقدامی بر علیه ما در رابطه با اطلاعات ارسالی خود نمی کنید و موافقید که از ما در قبال هر اقدامی که دیگران بر علیه ما در رابطه اطلاعات ارسالی شما انجام دهند، حمایت کنید
۲- مطرح کردن هر نوع مطلب سیاسی و یا خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی و یا توهین به مقامات کشوری و مذهبی و پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی در سایت ممنوع میباشد.

 

۳- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . ایجاد شناسه با نام شخصیتهای معروف سیاسی مذهبی در سایت ممنوع و شناسه ها ، آواتارها و امضاهای نامناسب فورا حذف خواهند شد.

۴- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها ازکلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، توهین به سایرکاربران ، مدیران و مسئولین سایت ، اشتراک آن کاربر حذف و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

۵- هرگونه فعالیت تجاری ، ایجاد موضوعات برای کسب درآمد در سایت ممنوع است . لطفا در انتخاب آواتار و ویرایش امضای خود به مقررات منع تبلیغ در سایت توجه فرمایید. برای تبلیغ روی این سایت میتوانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید.

۶- قرار دادن هر گونه لینک در انجمن ها به غیر از لینک های داده شده به بخش های مختلف همان انجمن در امضا اکیدا ممنوع میباشد.

 

۷- سایت میتواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت اعضاء متخلف را حذف کند و خود را موظف به توضیح علت این موارد نمیداند.

 

۸- وظایف مدیران بر اساس قوانین زیر تعریف میشود:
الف- کنترل و بررسی کلیه مطالب در مباحث مختلف به منظور تطبیق آنها با قوانین سایت و هشدار و تذکر به افرادی که برای اولین بار این قوانین سایت را نقض کرده باشند.
ب-حذف مطالبی که مغایر با قوانین سایت بوده و مسدود کردن دسترسی افرادی که پس از دریافت هشدار همچنان به نوشتن مطالب مغایر با قوانین سایت مبادرت می ورزند.
 چنانچه موارد تخلف از مدیران مشاهده شود مدیریت آن موضوع به شخص دیگری واگذار خواهد شد.

 

حقوق مالکیت معنوی:

۱- استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت در خصوص اطلاعات شخصی افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها در هر مکان دیگری بغیر از این سایت مجاز نیست.

۲- کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت میباشد.
۳- استفاده از مطالب علمی و خبر های مطبوعاتی درج شده در این سایت در نشریات چاپی نیاز به اخذ مجوز کتبی از سایت دارد. استفاده از مطالب درج شده در سایت ایران ارتوپد در دیگر سایت ها به شرط ذکر نام سایت ایران ارتوپد در مقاله مذکور، با برقراری لینک به این سایت یا به مقاله مذکور (مانند آنچه در این پاراگراف عمل شده است) مجاز است .

 

مسئولیت:

۱- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد. همچنین مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

۲- تحت هیچ شرایطی سایت مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمیباشد. همچنین سایت مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمیپذیرد.
۳- سایت میتواند در هر زمان اطلاعات مربوط به کاربران از قبیل اطلاعات پروفایل، پست ها و پیام ها را حذف نماید. همچنین سایت حق دارد که صفحات را بازبینی کند و دسترسی به آنها را در هر زمان مسدود نماید.
۴- ممکن است در بعضی از صفحات سایت پیوندهایی به سایتهای دیگرگذاشته شده باشد. به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است. همچنین شما موافقت خود را مبنی بر عدم مسئولیت سایت ایران ارتوپد در قبال محتوای موجود در این سایت ها اعلام می کنید. به علاوه، لینک به این سایت ها به معنای تایید این سایت ها، محصولات یا خدمات موجود در این سایت ها توسط ما نمی باشد.

 

۵- ما در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما و نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره به علت حجم تماسها تعهدی نداریم.
۶- امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی حفاظت خواهد شد. اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت صد در صد تضمین کرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. سایت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.